Állásajánlat – Felsővezeték tervező

Az InfraPlan Vasút – és Úttervező Zrt. felvételt hirdet

okl. villamosmérnök részére
felsővezeték tervező pozícióra

Főbb feladatok, munkák:

Vasúti pályatervezéshez kapcsolódó felsővezeték- tervezői feladatok ellátása (tanulmanytervek, engedélyezési- és kiviteli tervek elkészítése)

  • hatóságokkal, kezelőkkel, üzemeltetőkkel való egyeztetés
  • kivitelezőkkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • min. 5 év szakmai gyakorlat nagyvasúti felsővezeték tervezés területen
  • legalább egy tervezői software magas szintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói ismerete
  • csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol, német nyelvtudás
  • jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés, cafeteria csomag
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör
  • szakmai fejődési lehetőség

Jelentkezni emilben a titkarsag @ infraplan . hu címen lehet szakmai önéletrajz megküldésével.

Budapest, 2023.03.20.